Notice: Undefined index: language_id in /home/biofarma/domains/biofarmacija.eu/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/common/footer.php on line 45 Taisyklės

Prekių grąžinimas:

Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

  • kokybiški maisto maisto papildai;
  • kokybiškos prekės kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą;
  • kitos prekės, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius.

Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.


Kur grąžinti prekes?

Jeigu prekės pristatytos kurjerio, jos gali būti grąžinamos į  Biofarmacijos įmonę, adresu Taikos pr. 9, Klaipėda.

Jei pageidaujate prekes grąžinti paštu, prašome kreiptis el. paštu info@biofarmacija.eu arba  telefonu 868778417.

Po prašymo išsiuntimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti į Biofarmacijos įmonę, adresu Taikos pr. 9, Klaipėda kartu su pinigų priėmimo kvitu (jei buvo sumokėta grynais kurjeriui).

Jei grąžinamos kokybiškos prekės, imamas mokestis už siuntimą – 2,90Eur.

Jei už įsigytas prekes buvo atsiskaityta grynaisiais pinigais sumokant juos kurjeriui prekių pristatymo metu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į grąžinimo metu nurodytą banko sąskaitą.

Jei už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.


Ginčų sprendimas

Europos Komisijos Elektroninę ginčų sprendimo platforma: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT