• LIEKNĖK

LIEKNĖK

Pakuotės kaina:
8.00 €
Kiekis:
Į krepšelį
Taip pat galite įsigyti visose vaistinėse

LIEKNĖK

Maisto papildas, milteliai

Svorio mažinimui, cholesteroliui, žarnynui

Jokių cheminių priedų!

Maisto papilde nėra nenatūralių kvapiųjų medžiagų, dirbtinių saldiklių, dažiklių, stabilizatorių, tirštiklių ar emulsiklių.
noriu sužinoti daugiau
Pakuotėje - 30 pakelių.

Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant po 1 pakelį 3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos. Vartojama Jums patogiu būdu – miltelius berkite į stiklinę vandens ar sulčių, išmaišykite ir iš karto išgerkite, taip pat galite berti ir į maistą (jogurtą, košes, salotas ir pan.).


Suaugusiems
Vienos pakuotės užteks:
10 DIENŲ

Skaidulų derinys svorio mažinimui, cholesteroliui, žarnynui.

Gliukomananas (konjako mananas) yra išgaunamas iš leopardinių amorfofalų (lot. Amorphophallus konjac) šaknų. Šio, Japonijoje augančio augalo, maistinės skaidulos išbrinksta skrandyje ir taip sukelia sotumo jausmą. Žmogus mažiau jaučia alkį, todėl ir suvalgo mažiau maisto. Šio maisto papildo sudėtyje esančios rugių skaidulos padeda palaikyti normalią žarnyno funckiją.

Maistinių skaidulų nauda:

  • Laikantis sumažintos energinės vertės dietos ar per iškrovos dienas;
  • Siekiant sumažinti maisto porcijų dydį ar tiesiog valgyti mažiau;
  • Sportuojant ir siekiant mažinti svorį;
  • Jūsų žarnynui, kai mityba nėra visavertė;
  • Jei norite papildyti savo maisto racioną  skaidulinėmis medžiagomis;
  • Cholesteroliui.

Šio maisto papildo gamintojas – Prancūzijos įmonė “Nexira”. Tai – viena didžiausių pasaulyje aktyviųjų medžiagų gamintoja ir tiekėja.
Sudedamosios dalys: Gliukomananas (lot.konjako mananas – skaidulinės medžiagos), rugių skaidulinės medžiagos. 


3-iose pakeliuose yra:

4-iose pakeliuose yra: 


%RMV*

Gliukomananas
(konjako mananas)

3,0 g

4,0 g

**

Rugių skaidulinės medžiagos

0,6 g

0,8 g

**

*Referencinė maistinė vertė
** RMV nenustatyta

Vartojimas: Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant po 1 pakelį 3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos. Vartojama Jums patogiu būdu – miltelius berkite į stiklinę vandens ar sulčių, išmaišykite ir iš karto išgerkite, taip pat galite berti ir į maistą (jogurtą, košes, salotas ir pan.).

Grynasis kiekis: 36 g., pakuotėje yra 30 pakelių po 1,2 g.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25C temperatūros. Saugoti nuo drėgmės.

Gamintojas: Nexira”, 1av de la Preuilhe, Prancūzija

Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr.4A, Klaipėda, tel. +37068778417, info@biofarmacija.lt

Jokių cheminių priedų!


Mūsų maisto papildai – milteliai, todėl nenaudojame jokių priedų, būtinų gaminant tabletes ar kapsules.Nenustebkite – mūsų maisto papildų skonis neutralus, nes juose nėra kvapiųjų medžiagų ar saldiklių.Mūsų maisto ppildas ilgiau tirpsta vandenyje, nes juose nėra įprastinių tirpiklių ar sintetinių priedų.

Siūlome išbandyti