• LIEKNĖK

LIEKNĖK

Pakuotės kaina:
8.00 €
Kiekis:
Į krepšelį
Taip pat galite įsigyti visose vaistinėse

LIEKNĖK

Maisto papildas, milteliai


Jokių cheminių priedų!

Maisto papilde nėra nenatūralių kvapiųjų medžiagų, dirbtinių saldiklių, dažiklių, stabilizatorių, tirštiklių ar emulsiklių.
noriu sužinoti daugiau
Pakuotėje - 30 pakelių.

Vartojimas: Suaugusiems, norint pasiekti teigiamą rezultatą, reikia vartoti po 1 pakelį 3 kartus dienoje, vaikams (nuo 7 metų) po 1 pakelį 2 kartus dienoje, 30 min. prieš valgį, užgeriant 1-2 stiklinėmis vandens (kad medžiaga tikrai pasiektų skrandį). Galite berti ir į maistą (jogurtą, košes, salotas ir pan.). Norint palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje reikia suvartoti 4 pakelius per parą.

Svarbu! Patariama gerti daug vandens (kad medžiaga tikrai pasiektų skrandį) ir laikytis sumažintos energinės vertės dietos. Vartojimo kiekiai nurodyti pagal Europos Komisiją (EK). Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.


Suaugusiems
Vienos pakuotės užteks:
10 DIENŲ

Skaidulų derinys svorio mažinimui, cholesteroliui, žarnynui.

Gliukomananas (konjako mananas) yra išgaunamas iš leopardinių amorfofalų (lot. Amorphophallus konjac) šaknų. Šio, Japonijoje augančio augalo, maistinės skaidulos išbrinksta skrandyje ir taip sukelia sotumo jausmą. Žmogus mažiau jaučia alkį, todėl ir suvalgo mažiau maisto. Šio maisto papildo sudėtyje esančios rugių skaidulos padeda palaikyti normalią žarnyno funckiją.
SVARBU! Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant po 1 pakelį 3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos.
Norint palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 4 pakelius per parą.
Patariama gerti daug vandens (jei geriama nepakankamai skysčių), kad medžiaga tikrai pasiektų skrandį.

Maistinių skaidulų nauda:

  • Laikantis sumažintos energinės vertės dietos ar per iškrovos dienas;
  • Siekiant sumažinti maisto porcijų dydį ar tiesiog valgyti mažiau;
  • Sportuojant ir siekiant mažinti svorį;
  • Jūsų žarnynui, kai mityba nėra visavertė;
  • Jei norite papildyti savo maisto racioną  skaidulinėmis medžiagomis;
  • Cholesteroliui.

Kaip gaminamas papildas?

Šio maisto papildo gamintojas – Prancūzijos įmonė “Nexira”. Tai – viena didžiausių pasaulyje aktyviųjų medžiagų gamintoja ir tiekėja.
Sudedamosios dalys: Gliukomananas (lot.konjako mananas – skaidulinės medžiagos), rugių skaidulinės medžiagos. 


3-iose pakeliuose yra:

4-iose pakeliuose yra: 


%RMV*

Gliukomananas
(konjako mananas)

3,9 g

5,2 g

**

Rugių skaidulinės medžiagos

0,6 g

0,8 g

**

*Referencinė maistinė vertė
** RMV nenustatyta


Grynasis kiekis: 45 g., pakuotėje yra 30 pakelių po 1,5 g.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25C temperatūros. Saugoti nuo drėgmės.


Daugiau informacijos: https://www.lieknek.lt/

Jokių cheminių priedų!


Mūsų maisto papildai – milteliai, todėl nenaudojame jokių cheminių priedų, būtinų gaminant tabletes ar kapsules.Nenustebkite – mūsų maisto papildų skonis neutralus, nes juose nėra kvapiųjų medžiagų ar saldiklių.Mūsų maisto ppildas ilgiau tirpsta vandenyje, nes juose nėra įprastinių tirpiklių ar sintetinių priedų.

"LIEKNĖK" 1,5 G. N30 MILTELIAI

Maisto papildas. Svorio mažinimui, žarnynui ir cholesterolio reguliavimui
Pakuotės lapelis: informacija vartotojui. Perskaitykite šią informaciją, prieš pradėdami vartoti maisto papildą.

1. KAS YRA IR KAM VARTOJAMAS „LIEKNĖK“ 1,5 G. N30 MILTELIAI?

•    Laikantis sumažintos energinės vertės dietos gliukomananas padeda mažinti svorį (teiginys apie sveikatingumą patvirtintas Europos Komisijos). Teigiamas poveikis pasireiškia vartojant po 1 pakelį 3 kartus per dieną 30 min. prieš valgį, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos.
•    Rugių skaidulinės medžiagos padeda palaikyti normalią žarnyno funkciją (teiginys apie sveikatingumą patvirtintas Europos Komisijos).
•    Gliukomananas padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje (teiginys apie sveikatingumą patvirtintas Europos Komisijos). Teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 4 pakelius per parą.
•    Daug skaidulinių medžiagų.


Svarbu! Patariama gerti daug vandens (jei geriama nepakankamai skysčių), kad medžiaga tikrai pasiektų skrandį.
“LIEKNĖK” 1,5 g. N30 naudinga:
•    Žarnynui, esant nevisavertei mitybai
•    Norint papildyti mitybą skaidulinėmis medžiagomis
•    Sportuojant, siekiant mažinti svorį
•    Cholesteroliui


2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT „LIEKNĖK“ 1,5 G. N30 MILTELIUS?

Dėmesio!
Produkto sudėtyje yra tik aktyviosios medžiagos, be jokių cheminių priedų (saldiklių, dažiklių, aromatinių medžiagų, konservantų ir pan.). Dėl to produktas yra neutralaus skonio! Tokiu būdu rūpinamės Jumis - siekdami norimų tikslų! Pagal skonį, galima šį produktą vartoti ne tik su vandeniu, bet ir su sultimis ar kitais maisto produktais.
Gali vartoti ir vegetarai, veganai.

KAIP VEIKIA „LIEKNĖK“ 1,5G. N30 MILTELIAI?

Gliukomananas (konjako mananas) yra skaidulos, išgaunamos iš leopardinių amorfofalų (lot. Amorphophallus konjac) šaknų. Šios maistinės skaidulos išbrinksta skrandyje, sudarydamos didelį tūrį, želės pavidalo masę.
Skaidulos, užpildydamos skrandį, suteikia sotumo jausmą. Šio maisto papildo sudėtyje esančios rugių skaidulinės medžiagos padeda palaikyti normalią žarnyno funkciją.

3. KAIP VARTOTI „LIEKNĖK“ 1,5 G. N30 MILT.?

Vartojimo instrukcija:
teigiamas poveikis pasireiškia vartojant po 1 pakelį 3 kartus per dieną 30min. prieš valgį, kartu išgeriant 1–2 stiklines vandens, jei laikomasi sumažintos energinės vertės dietos. Vartojama Jums patogiu būdu – miltelius berkite į stiklinę vandens ar sulčių, išmaišykite ir iš karto išgerkite arba galite berti ir į maistą (jogurtą, košes, salotas ir pan.).
Norint palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje, teigiamas poveikis pasireiškia suvartojant 4 pakelius per parą.
Svarbu! Patariama gerti daug vandens (jei geriama nepakankamai skysčių), kad medžiaga tikrai pasiektų skrandį.
Vartojimo kiekiai nurodyti pagal Europos Komisiją.

4. KAIP LAIKYTI „LIEKNĖK“ 1,5 G. N30 MILT.?

Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei +25°C temperatūroje, ypatingai saugant nuo drėgmės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

5. „LIEKNĖK“ 1,5 G. N30 MILTELIŲ SUDEDAMOSIOS DALYS

Sudedamosios dalys: Gliukomananas (lot.konjako mananas – skaidulinės medžiagos), rugių skaidulinės medžiagos. 


Įspėjimai.
neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 C temperatūroje.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.


Maisto papildas.
Pagaminta Prancūzijoje, Nexira”, 1av de la Preuilhe.
Platintojas Baltijos šalyse: UAB “Biofarmacija”, Taikos pr. 9, Klaipėda, tel. +37068778417, el.paštas: info@biofarmacija.eu
Daugiau informacijos www.lieknek.lt arba www.biofarmacija.eu

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2016-03-20

Siūlome išbandyti

AKCIJA!
bioMAGNIS 300mg + bioKALIS 300mg DISPERSE

bioMAGNIS 300mg + bioKALIS 300mg DISPERSE

Kraujospūdžiui, energijai, raumenims, nervų sistemai

7.99 €
8.50 €