NAUJIENA! KAKĖS MAKĖS LEDINUKAS - VITAMINUKAS! PAGALIAU IR SU SALDAINIU GALI BŪTI LINKSMIAU!
AKCIJA!
  • SPORT&JOINTS

SPORT&JOINTS

Pakuotės kaina:
10.00 € 4.49 €
Kiekis:
Į krepšelį
Taip pat galite įsigyti visose vaistinėse

SPORT&JOINTS

Maisto papildas, milteliai

Pastaba: produkto pakuotė yra anglų kalba. Su nuolaida parduodamų produktų kiekis ribotas.

Milteliai angliavandenių elektrolitiniam tirpalui ruošti, prisotinti mineralais (Magniu, Kaliu, Cinku, Kalciu), druskomis (Natrio, Magnio, Kalio, Cinko ir Kalcio citratais) ir angliavandeniais Jūsų puikiai savijautai ne tik sporto metu, bet ir intensyviai dirbant, poilsiaujant ar mokantis. 

Pakuotėje - 14 pakelių

Suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų vartoti 1 pakelį per dieną. Siekiant palaikyti ištvermę ir gerinti vandens absorbciją (pasisavinimą) atliekant ilgalaikius ištvermės pratimus, suvartoti 2 pakelius per dieną, ištirpinus 500 ml geriamajame vandenyje.

Suaugusiems
Vienos pakuotės užteks:
14 DIENŲ

Lengva atstatyti mineralus, druskas ir angliavandenius! 

Milteliai angliavandenių elektrolitiniam tirpalui ruošti, prisotinti mineralais (Magniu, Kaliu, Cinku, Kalciu), druskomis (Natrio, Magnio, Kalio, Cinko ir Kalcio citratais) ir angliavandeniais Jūsų puikiai savijautai ne tik sporto metu, bet ir intensyviai dirbant, poilsiaujant ar mokantis. Sudėtis papildyta jūrinės kilmės gliukozamino sulfatu. Padėsite raumenims(1), energijai(2), baltymų sintezei(3), rūgštinei-bazinei apykaitai(4) ir kaulams(5).

1. Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, padeda palaikyti normalią raumenų funkciją
2. Magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį
3. Magnis ir cinkas padeda palaikyti normalią baltymų sintezę
4. Cinkas padeda palaikyti normalią rūgštinę-bazinę, angliavandenių ir riebalų rūgščių apykaitą 
5. Kalcis padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę
6. Angliavandenių elektrolitiniai tirpalai padeda palaikyti ištvermę ir gerina vandens absorbciją (pasisavinimą) atliekant ilgalaikius ištvermės ir fizinius pratimus (suvartojant 2 pak. per dieną)


Magnio žaliava išgauta iš Negyvosios jūros. 

Sudedamosios dalys: Natrio citratas, citrinų rūgšties magnio druskos (magnio citratas) (jūrinės kilmės), kalio citratas, ekologiškas cukrus, ekologiški ryžių sirupo milteliai, kalcio citratas, gliukozamino** sulfatas (natūralios jūrinės kilmės), cinko citratas, natūrali citrinų kvapioji medžiaga. 


PakelyjeKiekis 1 pakelyjeRMV*
Natrio
575mg
-
Glukozamino** sulfato       
750mg
-
Magnio
150mg
40%
Kalio150mg
7,5%
Kalcio
120mg15%
Cinko
10mg100%

*Referencinė maistinė vertė

**Alergiją ar netoleravimą sukeliančios medžiagos (gliukozaminas išgautas iš vėžiagyvių), vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) vėžiagyvių produktams.


Elektrolitų kiekiai paruoštame tirpale: Na+ 50mmol/l, Mg2+ 12mmol/l, K+ 8mmol/l, Ca2+ 6mmol/l, Zn 50mmol/l.
Tirpalo Osmoliariškumas 239mmol/l


Vartojimas: 1 pakelio miltelius išmaišyti 500 ml geriamajame vandenyje ir gautą tirpalą gurkšnoti treniruotės (fizinio krūvio) metu ir/arba po treniruotės (fizinio krūvio). Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamosioms dalims, vėžiagyvių produktams. Suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų vartoti 1 pakelį per dieną. Siekiant palaikyti ištvermę ir gerinti vandens absorbciją (pasisavinimą) atliekant ilgalaikius ištvermės pratimus, suvartoti 2 pakelius per dieną, ištirpinus 500 ml geriamajame vandenyje.

Grynasis kiekis: 14 pakelių po 15,5 g = 217 g.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +30 ⁰C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Gamintojas: Gadot Biochemical Ind. Ltd., P.O.B. 10636, Haifa, Izraelis

Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr.4A, Klaipėda, tel. +37068778417, info@biofarmacija.lt

Siūlome išbandyti