DOVANA kiekvienam pirkėjui bioODA maisto papildas su kolagenu ir hialuronu (29,50€ vertės). Galioja perkant už 75 €.
Puoselėk savo grožį iš vidaus! Grožio rinkinys – bioODA ir BioODA MAXfiller tik už 69,99 €.
ATLANT - NAUJIENA RINKOJE! Didžiausią kolageno kiekį turintis produktas1. Net 12 200mg kolageno! Net 1500mg gliukozamino! Kolageno ir gliukozamino kompleksas. Papildyta kalciu ir vitaminu C.
AKCIJA!
  • Gražios odos rinkinys: bioODA ir bioODA MAXfiller

Gražios odos rinkinys: bioODA ir bioODA MAXfiller

Pakuotės kaina:
109.00 € 69.99 €
Kiekis:
Į krepšelį
Taip pat galite įsigyti visose vaistinėse

Gražios odos rinkinys: bioODA ir bioODA MAXfiller

Maisto papildas, milteliai

Įsigyti rinkinį - APSIMOKA!

Sudėtyje - unikalūs maisto papildai milteliais geriamajam tirpalui ruošti. 

Rinkinį sudaro:

bioODA padės puoselėti Tavo grožį ir savijautą iš vidaus. Sudėtyje: Kolagenas, Vitaminas C, Hialurono rūgštis, Magnis, Cinkas.
bioODA MAXfiller – NAUJIENA - maksimalų kolageno ir hialurono kiekį1 turintis produktas tavo odos jaunystei!  
Net 12 000mg kolageno! Net 200mg hialurono rūgšties! Taip pat sudėtyje: Žaliosios arbatos ekstraktas, Vitaminas C, Magnis, Cinkas.


Miltelių privalumas

Sudėtyje nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje. Taip pat sudėtyje nėra konservantų, emulsiklių ar dažiklių.
pagaminta Izraelyje Turi Halal ir Košerinio maisto sertifikatus
Pakuotėje - 2 PRODUKTAI!


Suaugusiems
Vienos pakuotės užteks:
56 DIENOS

Grožis prasideda viduje! Metams bėgant įprastos mitybos nepakanka norit išlaikyti odos elastingumą ir spindesį. Gamtos dovanos yra efektyviausias sveikatos ir geros išvaizdos šaltinis, todėl pristatome du išskirtinius produktus subalansuotus gražiai odai: bioODA ir bioODA MAXfiller. 

Šiuose produktuose yra visi odai reikalingi elementai: kolagenas, hialurono rūgštis, natūralios kilmės vitaminas C, magnis bei cinkas. bioODA MAXfiller turi maksimalią kolageno koncentraciją bei žaliosios arbatos ekstrakto, kuris padeda apsisaugoti odą nuo UV spindulių.

  • bioODA ir bioODA MAXfiller – tai turbūt vieninteliai 2 produktai su kolagenu, kurie yra: be saldiklių, be dirbtinių medžiagų ir dažiklių, be konservantų.
    1 - didžiausias kolageno ir hialurono rūgšties kiekis panašios kategorijos produktuose remiantis UAB „Softdent“ duomenimis, pagal 2018-2019 metų ataskaitą.
    - Pagal 2018/2019 UAB „Softdent“ duomenis.

Pastaba: Maisto papildai dovanų pakuotėje nėra skirti vartoti vienu metu.
Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25C temperatūros. Saugoti nuo drėgmės.

Siūlome išbandyti