ATLANT - NAUJIENA RINKOJE! Didžiausią kolageno kiekį turintis produktas1. Net 12 200mg kolageno! Net 1500mg gliukozamino! Kolageno ir gliukozamino kompleksas. Papildyta kalciu ir vitaminu C.
Naujiena
 • reHAIR KAUKĖ galvos odai nuo plaukų slinkimo

reHAIR KAUKĖ galvos odai nuo plaukų slinkimo

Pakuotės kaina:
20.99 €
Kiekis:
Į krepšelį
Taip pat galite įsigyti visose vaistinėse

reHAIR KAUKĖ galvos odai nuo plaukų slinkimo

Maisto papildas, milteliai

Galvos odai skirta Negyvosios jūros juodojo purvo miltelių kaukė su I tipo kolagenu, siliciu dilgėlių, svogūnų, dirvinių asiūklių ir laumiaplaukių adiantų ekstraktais. Skatina plaukų augimą ir stabdo jų slinkimą. Stiprina plaukų šaknis, gerina plaukų būklę. 


100 % natūralios kilmės produktas.
Sudėtyje tik grynos sudedamosios dalys. Be jokių priedų. Be dažiklių, konservantų ar parabenų! 

Miltelių privalumas

Sudėtyje nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje. Taip pat sudėtyje nėra konservantų, emulsiklių ar dažiklių.
pagaminta Izraelyje Turi Halal ir Košerinio maisto sertifikatus
Pakuotėje - 10 pakelių


Suaugusiems
Vienos pakuotės užteks:
10 SAVAIČIŲ

Galvos odai skirta Negyvosios jūros juodojo purvo miltelių kaukė su I tipo kolagenu, siliciu dilgėlių, svogūnų, dirvinių asiūklių ir laumiaplaukių adiantų ekstraktais. Skatina plaukų augimą ir stabdo jų slinkimą. Stiprina plaukų šaknis, gerina plaukų būklę. Detoksikuoja ir valo galvos odą. Lėtina senėjimo procesą, drėkina, tonizuoja, minkština plaukus, ramina sudirgusią ir jautrią galvos odą. Turi antibakterinių savybių. 100 % natūralios kilmės produktas. Sudėtyje tik grynos sudedamosios dalys. Be jokių priedų. Be dažiklių, konservantų ar parabenų! 

Negyvoji jūra
Žemiausia žemės vieta, per tūkstančius metų gelmėse sukaupusi dideles koncetracijas natūralių mineralų ir mikroelementų: sidabro, silicio, kalcio, magnio, geležies (III), kalio, titano (IV), cinko ir kt. Tai vienintelis telkinys pasaulyje, kuriame mineralų kiekis yra pakankamas, kad turėtų realų poveikį žmogaus organizmui.

„reHAIR“ produkte esančios aktyviosios veikliosios medžiagos:

  • STABDO SLINKIMĄ. SKATINA AUGIMĄ. STIPRINA ŠAKNIS. GERINA PLAUKŲ BŪKLĘ. DETOKSIKUOJA IR VALO GALVOS ODĄ. DRĖKINA.TONIZUOJA.MINKŠTINA PLAUKUS.

  „reHAIR“ sudedamosios medžiagos: 

  • Negyvosios jūros juodasis purvas I tipo Kolagenas
  • I tipo Kolagenas 
  • Dilgėlių ekstraktas 
  • Svogūnų ekstraktas 
  • Dirvinių asiūklių ekstraktas 
  • Laumiaplaukių adiantų ekstraktas 

  Sudedamosios dalys: Negyvosios jūros juodojo purvo milteliai, hidrolizuotas I tipo kolagenas, svogūnų ekstraktas (lot. Alium Cepa), didžiosios dilgėlės ekstraktas (lot. Urtica Dioica Extract), dirvinio asiūklio ekstraktas (lot. Equisetum arvense), laumiaplaukio adianto ekstraktas (Adiantum Capillus-Veneris).

  Naudojimas:
  1. Vieno pakelio miltelius (15 g) išmaišykite indelyje su pasirinktu skysčiu. Miltelius sumaišykite su panašiu kiekiu skysčio, kol gausite kremo tirštumo masę.Riebiai galvos odai rinkitės šiltą vandenį ar alijošiaus gelį. Sausai odai rinkitės ricinos aliejų ar gliceriną.
  2. Kaukę tepkite ant šampūnu išplautos, drėgnos galvos odos.
  3. Kaukę laikykite 4-5 min (neleiskite išdžiūti, neperlaikykite), kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu.
   Kaukę naudokite 1 kartą per savaitę. Riebiai galvos odai 1-2 kartus per savaitę.
  4. Po kaukės procedūros rekomenduojama naudoti plaukų kondicionierių.


  Pakuotėje: 10 pakelių

  Grynasis kiekis: 10 pakelių x 15 g = 150 g

  Įspėjimai: Prieš naudojimą ant šviesintų plaukų – išbandykite kaukę ant plaukų sruogos, nes gali keisti plauko spalvą. Tik išoriniam naudojimui. Negyvosios jūros juodasis purvas yra stipri mineralinė medžiaga ir gali dirginti odą. Vengti asmenims su sudirgusia, jautria ir alergiška oda. Prieš naudojant išbandykite vidinėje riešo pusėje. 

  Gamintojas: „GadotBiochemical Ltd.“, Izraelis.

  Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr.4A, Klaipėda, tel. +37068778417, info@biofarmacija.lt

  Siūlome išbandyti

  AKCIJA!
  bioCINKAS 30 mg

  bioCINKAS 30 mg

  Nagams, plaukams, odai, imunitetui

  4.50 €
  6.00 €