• bioMAGNIS B6 PREMIUM

bioMAGNIS B6 PREMIUM

Pakuotės kaina:
7.50 €
Kiekis:
Į krepšelį
Taip pat galite įsigyti visose vaistinėse

Svarbi informacija: Jei norite spėti gauti užsakymą iki švenčių, užsakymą pateikite ne vėliau kaip 2019 m. gruodžio 18 d. 11 val. Pateikus užsakymą vėliau, prekių pristatymas numatomas 2019 m. nuo sausio 6 d.

bioMAGNIS B6 PREMIUM

Maisto papildas, milteliai

Tai išskirtinės kokybės produktas, sudėtyje esantis organinis Magnis išgautas iš Negyvosios jūros, praturtintas cinko mineralu ir vitaminais B6, B12. Magnis B6 premium – ypač tinka daug dirbantiems.

Jokių cheminių priedų!

Maisto papilde nėra nenatūralių kvapiųjų medžiagų, dirbtinių saldiklių, dažiklių, stabilizatorių, tirštiklių ar emulsiklių.
noriu sužinoti daugiau
Tinka nėščiosioms ir maitinančioms
Tinka vegetarams ir veganams
pagaminta Izraelyje Turi Halal ir Košerinio maisto sertifikatus
Pakuotėje - 20 pakelių.

Kadangi magnio citratas pasižymi geresniu įsisavinimu, suaugusiems pakanka vartoti po ½ pakelio, vaikams 6-12 metų po ⅓ pakelio per dieną, jei gydytojas ar vaistininkas nenurodė kitaip. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Suaugusiems
Vienos pakuotės užteks:
40 DIENŲ
Vaikui nuo 6 iki 12 metų
Vienos pakuotės užteks:
60 DIENŲ

Išskirtinis dėmesys – kokybei!

Ar žinote, kad skirtingas magnio formas organizmas pasisavina nevienodai!
Lyginant su kitomis magnio formomis, organizmas itin lengvai pasisavina- bioMagnis B6 premium sudėtyje esantį organinį magnį. Kuris yra išgautas iš Negyvosios jūros vandens, praturtintas cinko mineralu, bei vitaminais B6 ir B12.

Gamtos įkvėptas- bioMagnis B6 premium pagamintas Izraelyje, laikantis Pasaulinio maisto saugos standarto, griežtų Košerinio ir Halal sertifikatų reikalavimų, patvirtintas Izraelio Sveikatos Ministerijos.

Magnis, Vitaminai B6 ir B12

 • padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį

Magnis

 • Padeda palaikyti normalią: kaulų ir dantų būklę, normalią raumenų funkciją, nervų sistemos veiklą, energijos apykaitą ir baltymų sintezę, psichologinę funkciją. Padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese

Cinkas

 • Padeda palaikyti normalią: imuninės sistemos veiklą, plaukų, odos, nagų būklę, baltymų sintezę, vitamino A apykaitą. Padeda išsaugoti normalų regėjimą, palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją, testosterono koncentraciją kraujyje.

Vitaminai B6 ir B12

 • Padeda palaikyti normalią/ų: energijos apykaitą, psichologinę funkciją, raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, imuninės sistemos veiklą

Vitaminas B6

 • Padeda reguliuoti hormonų aktyvumą bei palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą

Vitaminas B12

 • Padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą
  Teiginiai apie sveikatingumą įtraukti į Leidžiamų Vartoti Teiginių apie sveikumą sąrašą, pateiktą Reglamento (ES) Nr. 432/2012 priede.

Kaip gaminamas papildas?

Šis papildas gaminamas Izraelyje naudojant pažangius metodus, o jame panaudotas magnis išgaunamas iš Negyvosios jūros vandens. 

Sudedamosios dalys:
Magnio citratas (išgautas iš Negyvosios jūros), cinko citratas, vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas) ir B12 (cianokobalaminas).

Pakelyje yra

Kiekis ½ pak.
RMV*

Magnio

150 mg
40%

Cinko

5 mg
50%

Vitamino B6

0,7 mg

50%

Vitamino B12

1,25 µg

50%

*Referencinė maistinė vertė

Grynasis kiekis: 20 x 2,4 g = 48 g

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės.

Prefiksas ”bio” maisto papildo pavadinime nėra susijęs su ekologine gamyba, jis reiškia maisto papildo biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį.

Jokių cheminių priedų!


Mūsų maisto papildai – milteliai, todėl nenaudojame jokių cheminių priedų, būtinų gaminant tabletes ar kapsules.Nenustebkite – mūsų maisto papildų skonis neutralus, nes juose nėra kvapiųjų medžiagų ar saldiklių.Milteliai – balti, nes nededame cheminių dažiklių.Mūsų maisto papildas ilgiau tirpsta vandenyje, nes juose nėra įprastinių tirpiklių ar sintetinių priedų. 

BioMAGNIS B6 premium milteliai geriamajam tirpalui ruošti

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui. Atidžiai perskaitykite šią informaciją, prieš pradėdami vartoti preparatą.


KAS YRA IR KAM VARTOJAMAS?

Tai maisto papildas milteliuose, papildantis organizmą magnio, cinko mineralais su vitaminais B6, B12. Magnio žaliava yra išgauta iš Negyvosios jūros vandens.

Magnis, Vitaminai B6 ir B12 
padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį
 
Magnis 
Padeda palaikyti normalią: kaulų ir dantų būklę, normalią raumenų funkciją, nervų sistemos veiklą, energijos apykaitą ir baltymų sintezė, psichologinę funkciją. Padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, atlieka atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese

Cinkas 
Padeda palaikyti normalią: imuninės sistemos veiklą, plaukų, odos, nagų būklę, baltymų sintezę, vitamino A apykaitą. Padeda išsaugoti normalų regėjimą, palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją, testosterono koncentraciją kraujyje. 

Vitaminai B6 ir B12 
Padeda palaikyti normalią/ų: energijos apykaitą, psichologinę funkciją, raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą, imuninės sistemos veiklą

Vitaminas B6 
Padeda reguliuoti hormonų aktyvumą bei palaikyti normalią baltymų ir glikogeno apykaitą

Vitaminas B12 
Padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą

Teiginiai apie sveikumą patvirtinti pagal ES komisijos reglamentą Nr. 274/2014.

KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT?

Dėmesio! Šiame produkte nėra jokių cheminių priedų: saldiklių, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, tirpiklių, stabilizatorių ar konservantų.
Gamintojas yra sertifikuotas pagal BRC Pasaulinį maisto saugos standartą. Kokybė atitinka aukščiausius Košerinio ir Halal sertifikatų reikalavimus, žaliava patvirtinta Izraelio Sveikatos Ministerijos.


KAIP VARTOTI?

Vartojimas: Kadangi magnio citratas pasižymi geresniu įsisavinimu, suaugusiems vartoti po ½ pakelio, vaikams 6-12 metų po ⅓ pakelio per dieną, po valgio, jei gydytojas ar vaistininkas nenurodė kitaip. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Pakelio turinį gerti išmaišytą 200-300ml vandenyje/sultyse. Patariame papildomai išgerti stiklinę vandens ar sulčių. 


Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudedamajai daliai.
Tinka ir nėščiosioms, maitinančioms, vegetarams ir veganams.


SUDEDAMOSIOS DALYS.

Sudedamosios dalys: magnio citratas (išgautas iš Negyvosios jūros), cinko citratas, vitaminas B6 (piridoksino hidrochloridas), vitaminas B12 (cianokobalaminas)


KAIP LAIKYTI?

Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei +25°C temperatūroje. Kadangi nėra jokių cheminių priedų ypatingai svarbu saugoti nuo drėgmės. Jei milteliai sukietėjo, vartoti galima- mineralų ir vitaminų kokybė nepakinta. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


KITA INFORMACIJA.

Kodėl geriau vartoti produktus miltelių pavidalu? Išvengiama cheminių priedų, kurie būtų reikalingi kapsulių ar tablečių gamybai.  

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25° C temperatūroje.  Saugoti nuo drėgmės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

Pagaminta: “GadotBiochemical Ltd.”, Izraelis

Platintojas Baltijos šalyse: UAB “Biofarmacija”, Taikos pr. 9, Klaipėda, tel. +37068778417, el.paštas: info@biofarmacija.eu

Daugiau informacijos: www.biofarmacija.eu

Kiti mūsų platinami produktai:

 • bioMagnis300mg+bioKalis300mg N30 milteliai
 • bioKALIS 400mg N30 milteliai
 • bioKALIS forte 750mg N30 milteliai
 • bioMAGNESIUM 300mg N30 milteliai
 • bioCalcium forte 600mg N30 milteliai
 • bioCa+K+Mg+Zn su vitaminu D3 N28 milteliai
 • bioFerrum acerola N28 milteliai
 • bioSilymarin 105mg N28 granulės
 • SinuStop 400mg N20 minkštos kapsulės
 • “LIEKNĖK” 1,5g N30 milteliai
 • bioURITA N20 milteliai
 • ImmunoHOT N6 milteliai (karštam gėrimui)

Siūlome išbandyti