• SPORT&JOINTS

SPORT&JOINTS

Iepakojuma cena:
10.00 €
Summa:
Nopirkt
Varat arī iegādāties vispār aptiekas

SPORT&JOINTS

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS, PULVERIS

Īpaši izstrādāts produkts dzeramā šķīduma pagatavošanai bez ķīmiskām piedevām. Piemērots ne tikai sporta un fiziskajām aktivitātēm, bet arī ikdienas darbā, mācību vai atpūtas laikā. Elektrolītu šķīdums, kas piesātināts ar minerālvielām (Mg, Ca, K un Zn), sāli (nātrijs), glikozamīnu un ogļhidrātiem, papildinās Jūsu organismu ar nepieciešamajām vielām un palīdzēs sasniegt Jūsu mērķus, saglabājot kaulu stiprumu. Magnijam un glikozamīnam ir JŪRAS IZCELSME.

BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM!

Uztura bagātinātājs nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, stabilizatorus, biezinātājus vai emulgatorus.
Ražots Izraēlā Ir Košer un Halal sertifikāti
Iepakojumā - IEPAKOJUMĀ 14 PACIŅAS
Lietošana: pieaugušajiem 1 paciņa dienā. Pulveri no 1 paciņas sajauciet ar 500 ml ūdens vai sulas un izdzeriet to pirms treniņa (fiziskās aktivitātes), laikā un / vai pēc treniņa (fiziskās aktivitātes).
Pieaugušajiem
Viens iepakojums pietiks:
14 DIENAS

Ražots atbilstoši starptautiskajiem pārtikas produktu drošuma standartiem, Ir Košera un Halal sertifikāti, apstiprināts Izraēlas Veselības ministrijā, pārtikas drošības sistēmas sertifikācija saskaņā ar standartu 22000 (FSSC 22000 - Food Safety System Certification).

- Palīdz organismam gūt enerģiju, izturību un mazināt nogurumu.

- Veicina ūdens uzsūkšanos fiziskas slodzes laikā.

- Iegūsiet svarīgas minerālvielas, kuras palīdz nodrošināt normālu enerģētisko vielmaiņu.

- Palīdz uzturēt normālu kaulu un zobu stāvokli, veicina normālu nervu un muskuļu sistēmas darbību, veicina normālu olbaltumvielu sintēzi.

ELEKTROLĪTI

OGĻHIDRĀTI

SĀLS

Glikozamīns

jūras zcelsmes, no vēžveidīgajiem

Glikozamīns cilvēkam ir atrodams visos audos, bet augstā koncentrācijā tas ir sastopams locītavu skrimšļos.

Ogļhidrātu-elektrolītu šķīdums palīdz saglabāt izturību ilgstošas fiziskas slodzes laikā, veicina ūdens uzsūkšanos fiziskas slodzes laikā.

Magnijs palīdz uzturēt normālu kaulu un zobu stāvokli, veicina normālu nervu un muskuļu sistēmas darbību, enerģētisko vielmaiņu un olbaltumvielu sintēzi, svarīgs normālam psiholoģiskam stāvoklim. Magnijs palīdz uzturēt elektrolītu līdzsvaru, tas ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Kalcijs palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību, normālu nervu impulsu pārvadi, normālu gremošanas fermentu darbību, normālu asinsreci, enerģijas ieguves vielmaiņu. Kalcijs ir nepieciešams kaulu veselības uzturēšanai, lai uzturētu zobu veselību.

Cinks palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību, ādas, matu, nagu veselību, veicina normālu olbaltumvielu sintēzi un A vitamīna vielmaiņu organismā. Cinks palīdz uzturēt normālu redzi, veicina normālu auglību un reprodukciju, kā arī palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs. Cinks veicina normālu skābju un bāzu vielmaiņu.

14 paciņas ar pulveri dzeramā šķīduma pagatavošanai iekšķīgai lietošanai.

Pulveris paciņās pa 15,5 g.

Neto masa: 14 paciņas x 15,5 g = 217 g.

SPORT&JOINTS sastāvs: dabīgs cukurs, nātrija citrāts, kalcija citrāts, magnija citrāts, dabīgs rīsu sīrupa pulveris, glikozamīna sulfāts (jūras izcelsmes, no vēžveidīgajiem), kālija citrāts, dabīgs citronu aromatizētājs, cinka citrāts.

Sastāvā esošās aktīvās vielas:

Daudzums vienā 15,5 g paciņā

NRV*

Nātrijs

575 mg

-

Glikozamīns

500 mg

-

Magnijs

150 mg

40 % *

Kālijs

150 mg

7,5 % *

Kalcijs

120 mg

15% *

Cinks

10 mg

100 % *

*uzturvielu atsauces vērtība (NRV)

Uzturvērtība:

100g pulvera (1 paciņā 15,5g): enerģētiskā vērtība 1251kJ/294kCal (231kJ/50kCal), tauki 0g, tostarp piesātinātās taukskābes 0g, ogļhidrāti 53 g (9g), tostarp cukuri 44g (7,5g), olbaltumvielas 0g, sāls 9,2g (1,44g). (Sāls daudzums ir no nātrija citrāta, nevis no nātrija hlorīda sāls.)

Elektrolītu līmenis sagatavotajā šķīdumā: Na+ 50mmol/l, Mg2+ 12mmol/l, K+ 8mmol/l, Ca2+ 6mmol/l, citrāti 50 mmol/l.

Kopējā šķīduma osmolaritāte ir 239 mmol/l.

Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā, sausā vietā, ne augstākā kā +25°C temperatūrā.

Lietojiet piesardzīgi, ja ir paaugstināta jutība (alerģija) pret vēžveidīgajiem produktiem.

Priedēklis " bio" kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu .

Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Ražotājs: "Gadot Biochemical Industries Ltd.", P.O.B. 10636, Haifa, Izraēla

Izplatītājs: SIA "Biofarmacija", Ģenerāļa Radziņa krastmala 29-1, Rīga, Latvija, LV-1050, tel. +37129121609. www.biofarmacija.eu

Mēs iesakām izmēģināt

SPORT&CARDIO ELEKTROLĪTI + SĀLS, MAGNIJS+KĀLIJS

SPORT&CARDIO ELEKTROLĪTI + SĀLS, MAGNIJS+KĀLIJS

Elektrolīta šķīdums, kas piesātināts ar minerālvielām (Mg, K un Zn), sāli (nātrijs) un ogļhidrātiem

10.00 €