• SLAIDĀ LĪNIJA

SLAIDĀ LĪNIJA

Iepakojuma cena:
8.00 €
Summa:
Nopirkt
Varat arī iegādāties vispār aptiekas

SLAIDĀ LĪNIJA

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS, PULVERIS

“SLAIDĀ LĪNIJA” ir pulverveida uztura bagātinātājs svara un holesterīna samazināšanai, zarnu darbībai, kas izgatavots no rudzu šķiedrvielām un glikomannāna. Diētā ar samazinātu enerģētisko vērtību, glikomannāns veicina ķermeņa svara samazināšanos. Glikomannāns palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Rudzu šķiedrvielas veicina normālu zarnu darbību.


Svarīgi! Ieteicams dzert daudz ūdens un lietot uzturu ar samazinātu enerģētisko vērtību, kuras devas ir noteikusi Eiropas Komisija (EK). Gadījumā, ja cilvēkam ir rīšanas traucējumi vai viela tiek uzņemta, neuzdzerot pietiekami daudz šķidruma, pastāv aizrīšanās risks. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.


Uztura bagātinātājs svara un holesterīna samazināšanai, zarnu darbībai.

Glikomannāns  (konjac mannāns) – polisaharīds, ko iegūst no Amorphophallus konjac (antūrija) sakneņiem. Šis augs, kas aug Japānā, ar uztura šķiedrvielām piepilda kuņģi un tādējādi izraisa sāta sajūtu. Cilvēks jūtas mazāk izsalcis, tāpēc ēd mazāku ēdiena daudzumu. Šis uztura bagātinātājs satur rudzu šķiedrvielas, kas palīdz uzturēt normālu zarnu darbību. Glikomannāns palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs, labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 4g glikomannāna. Ir ieteicams dzert 1-2 glāzes ūdens, lai vielas garantēti nokļūtu kuņģī.


BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM!

Uztura bagātinātājs nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, stabilizatorus, biezinātājus vai emulgatorus.
Iepakojumā - IEPAKOJUMS – 30 PACIŅAS

Lietošana: Pieaugušie lieto pa 1 paciņai 3 reizes dienā, bērni no 7 gadu vecuma lieto 1 paciņu 2 reizes dienā 30minūtes pirms ēšanas, uzdzerot 1-2 glāzes ūdens. Produktu var pievienot arī ēdienam (jogurts, putra, salāti u.c.). Lai uzturētu normālu holesterīna līmeni asinīs lieto 4 paciņas dienā.

Pieaugušajiem
Viens iepakojums pietiks:
28 DIENAS
Bērni vecumā no 6 līdz 18 gadiem
Viens iepakojums pietiks:
56 DIENAS

ŠO  UZTURA  BAGĀTINĀTĀJU IR VĒRTĪGI LIETOT:

  • Diētas un atslodzes dienu laikā
  • Ja vēlies samazināt apēsto porciju lielumu
  • Ja sporto un kontrolē ķermeņa svaru
  • Ja zarnu trakta traucējumi, lietojot nesabalansētu un nepilnvērtīgu uzturu
  • Ja vēlies papildināt uzturu ar dabīgām šķiedrvielām
  • Ja vēlies kontrolēt (samazināt) holesterīna līmeni asinīs

 

KAS RAŽO UZTURA BAGĀTINĀTĀJU?

 

Šī uztura bagātinātāja ražotājs ir Francijas uzņēmums Nexira. Tas ir viens no pasaulē lielākajiem uztura bagātinātāju ražotājiem un piegādātājiem.

 

Sastāvs: Glikomannāns (konjac mannāns), rudzu šķiedrvielas

 

3 paciņas satur:

4 paciņas satur:

NRV*

 

 

daudzums

 

Glikomannāns

 (konjaka mannāns)

3,9 g

5,2 g

**

 

Rudzu šķiedrvielas

0,6 g

0,8 g

**

*uzturvielu atsauces vērtība

Uztura bagātinātājs

Neto masa: 45 g.

Iepakojumā 30 paciņas pa 1.5 g

 

 

Brīdinājumi: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā, sausā vietā, ne augstākā kā +25°C temperatūrā. Sargāt no mitruma.

Svarīgs ir daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

 Priedēklis ” bio” kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.

 

Ražotājs: Nexira, 129 chemin de Croisset - CS 94151, 76723 Rouen Cedex, Francija

 

Izplatītājs: SIA ”Biofarmacija”, Ģenerāļa Radziņa krastmala 29-1, Rīga, Latvija, LV-1050, www.biofarmacija.euwww.magnijs.lv, +371 29121609

Mēs iesakām izmēģināt