NAUJIENA! 100 % natūralios kilmės KAKĖS MAKĖS maisto papildai vaikams! Bene vieninteliai maisto papildai vaikams be jokių nebutinų priedų.
Perkant virš 50 €, DOVANA Jums Labo Specific Volumizing šampūnas moterims (19,50 € vertės).
NAUJIENA! HyaMAX 500 mg - Hialurono rūgšties molekulės tavo stiklinėje! Papildyk organizmo atsargas dideliu kiekiu hialurono rūgšties. Dabar tik 25,60 €.
AKCIJA!
 • bioODA VEIDO KAUKĖ

bioODA VEIDO KAUKĖ

Pakuotės kaina:
18.99 € 13.29 €
Kiekis:
Į krepšelį
Taip pat galite įsigyti visose vaistinėse

bioODA VEIDO KAUKĖ

Maisto papildas, milteliai

Veidui ir visam kūnui skirta Negyvosios jūros juodojo purvo miltelių kaukė su I tipo kolagenu, hialuronu ir Vitaminu C. Tinka visų tipų odai. 100 % natūralios kilmės produktas.

 Sudėtyje tik grynos sudedamosios dalys. Be jokių priedų. Be kaolino, glicerino, dažiklių, konservantų ar parabenų!

Miltelių privalumas

Sudėtyje nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje. Taip pat sudėtyje nėra konservantų, emulsiklių ar dažiklių.
Tinka nėščiosioms ir maitinančioms
Tinka vegetarams ir veganams
pagaminta Izraelyje Turi Halal ir Košerinio maisto sertifikatus
Pakuotėje - 10 pakelių


Suaugusiems
Vienos pakuotės užteks:
10 SAVAIČIŲ

Negyvoji jūra žemiausia žemės vieta, per tūkstančius metų gelmėse sukaupusi dideles koncentracijas natūralių mineralų ir mikroelementų koncentracijas: sidabro, silicio, kalcio, magnio,

geležies (III), kalio, titano (IV), cinko ir kitų. Tai vienintelis telkinys pasaulyje, kuriame mineralų kiekis yra pakankamas, kad turėtų realų poveikį žmogaus organizmui. 

 

„bioODA“ kaukės poveikis:

 • Stangrina ir skaistina odą, regeneruoja, mažina melanino sintezę, šviesina dėmeles ir vienodina odos atspalvį.
 • Mažina raukšleles, intensyviai drėkina odą ir lėtina odos senėjimo procesus.
 • Detoksikuoja, skatina lipolizės procesą, valo odą ir šalina negyvas ląsteles.

Pagrindinės veikliosios medžiagos:

 • Negyvosios jūros juodasis purvas 
 • I tipo Kolagenas (1000-3000 DA)
 • Hialurono rūgštis (8000-50 000 DA) 
 • Vitaminas C (askorbo rūgštis)


KLINIKINIAI TYRIMAI

Akredituotojoje tyrimų laboratorijoje J.S. HAMILTON, 2 mėnesius buvo vykdomas klinikinis (aparatinis) bei kokybinis apklausos tyrimas, (bioODA KAUKĖ  produkto naudojimo ir instrumentinio bandymo ataskaitos nr. 263094/21/sev J.S. HAMILTON, laboratorija 2021 m.), kuriame dalyvavo 22 žmonės (16 - 60 amžiaus vyrai ir moterys, turintys skirtingą odos tipą ir jautrią odos būklę).

Visi dalyviai, 100% turintys jautrią odą po bioODA KAUKĖ naudojimo informavo apie teigiamus rezultatus:

 • produktas valo odą ir šalina mirusias ląsteles, teigia 95% apklaustųjų,
 • regeneruoja odą, šviesina dėmes, suvienodina odos atspalvį, teigia 91% apklaustųjų,
 • produktas stangrina odą ir intensyviai drėkina, teigia 86% apklaustųjų,
 • produktas šviesina odą, mažina raukšles, teigia 82% apklaustųjų.

bioODA KAUKĖ savybės buvo patvirtintos remiantis instrumentiniais bandymais, naudojant Mexametter® MX 18: drėkina odą, mažina melanino lygį, šviesina odą, yra veiksmingas raukšlių mažinimo parametrams (ilgiui, gyliui, kiekiui, apimčiai ir plotui).

Remiantis medicininėmis apžiūromis ir apklausomis J.S. HAMILTON laboratorijos išvada teigia, kad išbandytas produktas bioODA KAUKĖ buvo labai gerai toleruojamas naudojimo vietoje.

Visiems tiriamiesiems, baigusiems tyrimą nebuvo jokių neigiamų simptomų ir jausmų, kurie galėtų rodyti netoleravimą bet kuriam produkto komponentui, pavyzdžiui, dirginimą, deginimo pojūtį, paraudimą ar niežėjimą. Produktas nesukėlė sausumo taikymo vietoje nė vienam asmeniui.

Tyrimo rezultatai leidžia daryti išvadą, kad žmonėms, kuriems nėra kontraindikacijų, produktas yra gerai toleruojamas pagal paskirtį.

 Produktas veiksmingas 100% tyrimo dalyvių.

 Net 27% apklaustųjų rinktųsi  bioODA KAUKĖ kaip alternatyvą anksčiau naudotiems panašaus poveikio produktams.

 Net 64% apklaustųjų įsigytų šį produktą pakartotinai.

Sudedamosios dalys: negyvosios jūros juodojo purvo milteliai, hidrolizuotas I tipo kolagenas, askorbo rūgštis (vitaminas C), natrio hialuronatas.

Naudojimas:

 1. Vieno pakelio miltelius (10 g) išmaišykite indelyje su pasirinktu skysčiu. Miltelius sumaišykite su panašiu kiekiu skysčio, kol gausite kremo tirštumo masę. Riebiai galvos odai rinkitės šiltą vandenį ar alijošiaus gelį. Sausai odai rinkitės kosmetinį aliejų ar pieną. Odai su paviršiniais kapiliarais, kaukės maišymui rinkitės vandenį, pieną, gelį. Norėdami šaldančio , gaivinančio kaukės efekto, minėtus ingredientus naudokite atvėsintus, o šildančio - atpalaiduojančio pašildytus.
 2. Kaukę tepkite ant švarios, drėgnos veido arba kūno odos. Tolygiai paskleiskite ant veido (arba kūno) mentele arba rankomis. Netepkite arti akių ir lūpos zonos. Atlikdami kūno procedūras, išteptas vietas galite papildomai apvynioti maistine plėvele.
 3. Kaukę laikykite 15-20 min. (neleiskite išdžiūti, neperlaikykite), nuplaukite šiltu vandeniu, kol ji dar drėgna. Kaukę naudokite 1 kartą per savaitę. Riebiai galvos odai 1-2 kartus per savaitę.

Pakuotėje: 10 pakelių

Grynasis kiekis: 10 pakelių x 10 g = 100 g


Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Negyvosios jūros juodasis purvas yra stipri mineralinė medžiaga ir gali dirginti odą. Vengti asmenims su jautria ir alergiška oda. Prieš naudojant išbandykite vidinėje riešo pusėje. Prieš naudojimą, rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Gamintojas: „Gadot Biochemical Ind. Ltd.“, P.O.B. 10636, Haifa, Izraelis

Platintojas: UAB „Biofarmacija“, Taikos pr.4A, Klaipėda, tel. +370 6 877 8417, info@biofarmacija.lt

Siūlome išbandyti